Filtruj według

Cena
Cena

POMPY CIEPŁA

Wygoda i ciepło, które zapewnia pompa ciepła jest doceniane przez inwestorów bez dostępu do gazu ziemnego. Wysoka wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej to zalety jakie posiadają pompy ciepła firmy TermoPlus. TermoPlus projektuje i produkuje pompy ciepła o wyjątkowej jakości ze szczególnym naciskiem na wysoką wydajność. TermoPlus jest jednym z pierwszych europejskich producentów pomp ciepła, założonym w 1992 roku jako firma rodzinna. W ofercie znajdziemy m.in.: pompy ciepła do podgrzewania wody użytkowej, powietrzne pompy ciepła (powietrze / woda). W naszych pompach ciepła nie używamy grzałek elektrycznych, dzięki nowoczesnemu wymiennikowi energię do produkcji ciepła pobieramy z powietrza. Nie potrzebujemy kosztownego wspomagania grzałką na prąd, nawet w silne mrozy.

Ogrzewanie w zgodzie z naturą

Pompa ciepła pracuje automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło Twojego domu. Włącza się i wyłącza, aby ogrzać pomieszczenia oraz ciepłą wodę. Dzięki nowoczesnej technologii dostępnej w naszych urządzeniach praca pompy ciepła jest bardzo cicha, a Ty nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych prac związanych z ogrzewaniem.

Maksymalna wydajność

Zastosowanie opatentowanej technologii użytej w jednostce zewnętrznej Mitsubishi Zubadan Inverter, zapewnia pracę z maksymalną wydajnością nawet w temperaturze -15 °C na zewnątrz. Pełna wydajność przy dużych mrozach to niskie koszty ogrzewania.

Najwyższy współczynnik COP

Nasze pompy ciepła TermoPlus wraz z Mitsubishi Zubadan osiągają COP 6,65 bez pracy grzałki elektrycznej.

Inteligentne sterowanie

Z aplikacją MELCloud możesz zarządzać oraz kontrolować pracę pompy ciepła poprzez smartfon, tablet lub komputer. Możesz także na bieżąco monitorować koszty związane z ogrzewaniem.

POMPY CIEPŁA

Wyświetlane 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry